www.czechage.cz www.spuntydousi.cz www.vestoje.cz wwww.vychytavky-privesky.cz wwww.nabryle.cz
nesmeky Vychtávky-přívěšky Ve stoje Špunty do uší Na brýle chrabuce curokapy

Cirrus špunty

Společnost Cirrus Healthcare vyvíjí a prodává specializované produkty na ochranu sluchu. Posláním společnosti je nabízet přírodní snadno použitelné a cenově dostupné produkty. Dnes produkty Cirrus najdete v lékárnách , supermarketech , eshopech a letištích po celém světě. Vlajkovým produktem společnosti Cirrus jsou EarPlanes špunty do uší.

Dalšími velmi populárními produkty společnosti jsou například ClearEars špunty k odstranění vody s uší , BioEars tvarovatelné silikonové ucpávky nebo novinka Aqua Ears tvarované ucpávky s dětskými motivy .

 

 

Upřesnit hledání


Nejprodávanějši v kategorii Cirrus špunty

1
Cirrus BioEars - špunty
Cirrus BioEars - špunty - Na skladě
       BioEars - tvarovatelné silikonové špunty do uší. Vhodné na plavání , na spaní, napomáhají blokovat zvuk chrápání, do hlučného prostředí atd. Zabraňuje pr..
164,56 Kč
Bez daně: 136,00 Kč
2
EarPlanes dětské špunty do letadla
EarPlanes dětské špunty do letadla - Na skladě
EarPlanes - dětské membránové ucpávky do uší do letadla. Pomáhají zmírnit nepříjemné pocity a tlak v uších při létání letadlem. Čtyři silikonové mebrány a zaváděcí rukojeď Balení obsahuje&nbs..
194,81 Kč
Bez daně: 161,00 Kč
3
Earplanes špunty do letadla
Earplanes špunty do letadla - Na skladě
  EarPlanes -  membránové ucpávky do uší do letadla. Pomáhají zmírnit nepříjemné pocity a tlak v uších při létání letadlem. Čtyři silikonové mebrány a zaváděcí rukojeď Balení obs..
194,81 Kč
Bez daně: 161,00 Kč
Copyright www.czechage.cz 2011 - 2021